Perpetuum mobile/Energie z ničeho? – P²

Patreon pro životní funkce: https://www.patreon.com/user?u=3618596

(Patreon je něco, jako subscribe na twitchi, znamená to, že můžete každý měsíc přispívat vámi určenou částkou, například jenom 20 korun.)

Sledujte mě na Facebooku, kde budu házet updaty. :3
https://www.facebook.com/Pixelorez/?ref=hl

Díky za podporu, těmto patronům:
Jixwine: https://jixwine.deviantart.com

Odebírejte a připojte se k PIXELŮM.
————————————————————
Like/Sdílení mi neuvěřitelně pomáhá a moc si toho vážím.
Děkuju vám!

Mír s vámi.

“Použitá hudba z knihovny www.epidemicsound.com”.

source

(Visited 4 times, 1 visits today)

You might be interested in

Comment (30)

 1. No nevím jako napadl mě efektivní způsob jak vyrábět elektřinu pomoci ekologického řešení neomezeně 😅 uvidíme za pár roků jestli to bude fungovat ☺️

 2. Mam otazku: Ako sa bude spravat auticko (hracka) so zotrvacnikovym motorom, ktore uvedieme do chodu a uniestnime v bezvahovom stave? Co sa bude tocit? Motor alebo karoseria? V bezvahovom stave nemame ziadny oporny bod. Za normalnych okolnosti, ked v tomto pripade drzime auticko za karoseriu, tocia sa kolesa, ak za kolesa, toci sa karoseria. Co vsak v bezvahovom stave?

 3. A čo tak vytvoriť robota, ktorý poháňa stroj, ktorý je napojený na akúsi batériu, ktorá ho zároveň poháňa a pritom nabíja túto batériu, ktorá ho poháňa? Niečo ako dynamo, ale omnoho komplexnejšie?

 4. Jak to že ten magnet ten větrníček vždycky zastaví(podle vás kvůli opačnému pólu toho pohonného magnetu), když maglev(magnetický vlak) jede dopředu dokud jsou spuštěny jeho elektromagnety, tak jak to že opačné póly těch elektromagnetů vlak nebrzdí?

 5. hochu, pleteš si pojmy s dojmy. Mám dojem, že to děláš schválně, kdo tě platí? ČEZ, nebo Benzina? Perpetuum mobile není to stejné, co čistá energie zdarma. Tyhle hračky fungovat budou, ale množství získané energie je malé.
  Je známo, že již před 2. sv. válkou měl Nikola Tesla auto, Lincolna, který jel na čistou energii, do něhož nebylo potřeba lít žádné palivo. Dále, co tak americký patent magnetoelektrického generátoru fyzika Thomase Beardena? 100% volné a čisté energie, z níž 20% se spotřebovává na běh generátoru a 80% je k dispozici.
  A z běžného života – princip tepelného čerpadla, kdy do systému vložíš 100% energie a dostaneš z něj až 800%, dle systému tepelného čerpadla. V tomto případě je až 700% energie fakticky zdarma.
  Pojem "perpetuum mobile" je nepochopení, jak věci fungují. Lidi, hledejte na internetu a neposlouchejte tyto nesmysly. Naštěstí mnoho vynálezců funguje tak, že nevědí, že "to nebude fungovat" a vynaleznou to…Podstata získávání čisté energie zdarma má dva aspekty: Jedním je princip podobný práci teleného čerpadla, který vlastně bere okolní energii a zvyšuje její entalpii.
  Druhým, důležitějším principem je najít způsob, jak "otevřít uzávěr" mezi vysokoenergetickým entalpickým a nízkoenergetickým entropickým polem, v našem případě mezi energií nulového bodu a fyzikálním světem. Je to stejné, jako když položíš potrubí do přehrady umístěné vysoko v horách a dolů na něj nainstaluješ turbínu. Toto se povedlo fyzikovi Thomasi Beardenovi a jeho týmu.
  Jo a kdyby náhodou někoho napadlo, proč to už dávno nemáme doma, tak se zeptejte těch, co prodávají drahou naftu a elektřinu… přesně ti budou tvrdit, že VŽDYŤ KAŽDÝ PŘECE VÍ, ŽE TO PROSTĚ NEJDE… (no jasně, co by pak komu prodávali, že..)

 6. Kdybychom k sobě přidělali několik žárovek a několik sol. panelů, tak by to mohlo svítit donekonečna. (Jedna nestačí protože žádná žárovka ani solární panel nemají účinnost rovnou 100%.) Taky by to šlo udělat s fukarem a větrnou elektrárnou nebo vodní pumpou a vodní turbínou.

 7. Dobrá tedy… A co přečerpávací elektrárna? V Česku už takovou i máme a potřebuje na vyčerpaní vody nahoru min než se vyrobí cestou dolů. Tak to bych chtěl vysvětlit jakto? Mám svoji teorii jak. ale co myslíte vy jak si to dokážete vysvětlit?

 8. Možná by stálo za úvahu co to vlastně PM je. Původní překlad a tedy definice je „trvale pohyblivé, stále se pohybující“. Jak říká pan Menšík, něco jdoucí do nekonečna, což s termodynamikou nemá nic společného a energií z ničeho také ne. Nevyčerpatelné zdroje energie máme, jen díky vědě která nezkoumá a nepopisuje děje, což je její úkol, ale představuje vám fata morgány pozorovatelů, je neznáte. Možná to bude tím, že energii vyrobit nelze a lze ji jen čerpat a jak efektivně se vám to podaří, je jen na vás.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *